Memòria Curs 2011-2012

Esport

Data

Seu

Informació

Resultats i classificacions
Aeròbic
28-4-12

AJORNADA

Atletisme
5-5-12

AJORNADA

 

Bàdminton
12-5-12

La Garriga (Vallès Oriental)

informació

resultats

Bàdminton equips 12-5-12

La Garriga (Vallès Oriental)

informació

resultats

Bàsquet infantil femení i masculí

9-6-12

Badalona (Barcelonès Nord)

informació

resultats masculí - resultats femeni

Bàsquet cadet femení i masculí

16-6-12

Terrassa (Vallès Occidental)

informació

resultats

Bàsquet juvenil femení i masculí

27-5-12

Barcelona (Barcelonès)

informació

resultats

Bitlles catalanes
21-4-12 Miravet (Ribera d'Ebre)

Informació

resultats

Cros 22-4-12 El Vendrell (Baix Penedès)

Informació - Dossier

resultats

Curses d'orientació

21-4-12

AJORNADA

Escacs
28-4-12 Balaguer (Noguera)

informació

resultats

Futbol sala infantil femení i masculí
9-6-12 Santa Coloma de Farners (Selva)

informació - horaris

resultats infantil - resultats cadet

Futbol sala cadet femení i masculí
9-6-12 St. Hilari Sacalm (Selva)

informació - horaris

resultats infantil - resultats cadet

Futbol sala juvenil femení i masculí 9-6-12

Alcarràs - Almenar - Alfarràs (Segrià)

info femeni - info masculi

resultats masc. -resultats femení

Futbol 7 infantil masc.
17-6-12

Sant Cugat Sesgarrigues (Alt Penedes)

informació

classificació

Futbol 7 cadet masculí
16-6-12

Vidreres(Selva)

SUSPESA

 

Trobada Jocs Tradicionals 21-4-12 Miravet (Ribera d'Ebre)

SUSPESA

Gimnàstica artística

5-5-12

Abrera (Baix Llobregat)

informació

individual - equips
Gimnàstica rítmica individual

26-5-12

Sabadell (Vallès Occ. Sabadell)

informació

resultats INDIVIDUAL

Gimnàstica rítmica conjunts
26-5-12

Sabadell (Vallès Occ. Sabadell)

informació

resultats CONJUNTS

Handbol infantil femení i masculí
9 i 10-6-12 Femení: Comaruga (Baix Penedès) -
Masculí: Bellvei (Baix Penedès)

informació - allotjament

 

Handbol cadet masculí i femení
9-6-12 SUSPESA

 

Natació
19-5-12 Amposta (Montsià)

informació

resultats

Patinatge artístic ind. i shows
19-5-12 Ripoll (Ripollès) informació - dossier resultats ind. - resultats conjunts
Tennis de taula Individual
19-5-12

Ulldecona (Montsià)

informació

resultats

Tennis de taula Equips
19-5-12

Ulldecona (Montsià)

informació

resultats

Trobada aleví - Lloret
2 i 3 -6-12 Lloret de Mar (Selva)

informació

Trobada aleví - El Vendrell
9 i 10-6-12 El Vendrell (baix Penedes) informació - fitxa allotjament
Voleibol Infantil femení i masculí
26-5-12 Lleida (Segrià) Infantil Masculí - Infantil Femení

resultats

Voleibol cadet femení i masculí
26-5-12 Lleida (Segrià) Cadet Masculí - Cadet Femení

resultats

Voleibol juvenil femení 26-5-12 Lleida (Segrià) Juvenil Femení

resultats